Wentylatory przemysłowe

Wentylatory przemysłowe stosowane są w pomieszczeniach użyteczności publicznej, halach przemysłowych, warsztatach czy centrach handlowych. Urządzenia te są odporne m. in. na trudne warunki pracy oraz atmosfery wybuchowe. W ofercie dostępne są wentylatory dachowe oraz kanałowe, których zakres wydajności wynosi od 1 000 do 17 000 m³/h.

K-BOX

Wentylatory K-Box należą do grupy wentylatorów kanałowych. Za sprawą ich specjalnej budowy, urządzenia te sprawdzają się głównie w kuchniach, restauracjach, stołówkach i barach. Urządzenie pracuje sprawnie w zakresie temperatur od -15ºC do +100ºC oraz przy wilgotności do 95% RH. Zakres wydajności powietrza wynosi od 4 100 do 15 500 m³/h.

czytaj więcej

M-BOX

Wentylatory M-Box znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie. Przeznaczone są do wentylacji ogólnej w obiektach takich jak centra handlowe, obiekty sakralne, warsztaty czy hale przemysłowe. Urządzenie pracuje sprawnie w zakresie temperatur od -15ºC do +40ºC oraz przy wilgotności do 70% RH. Zakres wydajności powietrza wynosi od 2 800 do 17 000m³/h.

czytaj więcej

WDD

Wentylatory WDD należą do grupy wentylatorów przemysłowych promieniowych. Specjalna konstrukcja zapewnia pionowy wyrzut powietrza, co minimalizuje ryzyko zasysania powietrza zużytego z powrotem do pomieszczenia. Urządzenia te instalowane są na dachach budynków, a ich obudowa wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej. Zakres wydajności powietrza wynosi od 1 700 do 16 000m³/h.

czytaj więcej

WDH

Wentylatory WDH wyposażono w pionowy wyrzut powietrza, a zastosowanie znajduje w kuchniach, stołówkach, restauracjach oraz innych pomieszczeniach, w których temperatura wywiewanego powietrza nie przekracza 100ºC. Dodatkowo silniki urządzeń posiadają termokontakt, który zabezpiecza je przed przegrzaniem. Zakres wydajności powietrza wynosi od 2950 do 14 950m³/h.

czytaj więcej

WDeX

Wentylatory WDEx przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń, w których możliwe jest pojawienie się atmosfer wybuchowych wywołanych przez gazy, pary oraz mgły. Urządzenie pracuje sprawnie, gdy temperatura otoczenia nie jest niższa niż -20ºC i nie przekracza +40ºC. Zakres wydajności powietrza wynosi od 1 800 do 10 000 m³/h.

czytaj więcej

Tornado II

Wentylatory Tornado II stosowane są przy wentylacji pomieszczeń o dużej kubaturze, tj.: halach przemysłowych oraz magazynach. Obudowa urządzenia wykonana jest z kompozytu poliestrowo-szklanego, który pokryty jest żelkotem. Rozwiązanie to pozwala na doskonałą ochronę przed czynnikami mechanicznymi i chemicznymi. Zakres wydajności powietrza wynosi od 1 000 do 12 100 m³/h.

czytaj więcej

WKG

WKG - Wentylator tego typu znajdzie zastosowanie w warunkach gdzie wymagane są duże wartości ciśnień wentylowanego powietrza, zanieczyszczonego oparami tłuszczów o wysokiej temperaturze Zaprojektowany do pracy w pomieszczeniach kuchennych restauracji oraz kuchniach przemysłowych. Wydajność powietrza do 5000 m³/h

czytaj więcej

Akcesoria, podstawy dachowe TORNADO II

czytaj więcej

Akcesoria, podstawy dachowe WD WDII WDD WDH WDEx EURO0D

czytaj więcej