Zapytania ofertowe: oferty.professional@dospel.com

DOSPEL Sp. z o.o.
ul. Główna 188,
42-280 Częstochowa

Dyrektor Generalny Dospel Sp. z o.o. – Ireneusz Piasecki i.piasecki@dospel.com +48 693 620 465
Kierownik Działu Dospel Professional – Aleksandra Kołacz a.kolacz@dospel.com tel. +48 609 290 102
Obsługa klienta Kraj – Michał Sośnica m.sosnica@dospel.com tel. +48 697 883 404
Dział ofertowy – Kamil Jeziak k.jeziak@dospel.com tel. +48 695 885 457
Serwis serwis@dospel.com
serwisdp@dospel.com
tel. 34 370 31 11
+48 609 995 074
Export – Aleksandra Kołacz export@dospel.com tel. +48 609 290 102
Dystrybutorzy
Nazwa adres Telefon / e-mail
Mirosława Ogorzelec ul. Kudowska 36/38
60-464 Poznań
+48 601 540 055
m.ogorzelec@dospel.com
Jarosław Stoltman ul. Ogórkowa 42L/4
04-998 Warszawa
+48 791 330 533
j.stoltman@dospel.com

Magazyn - dostawy

Wysyłka krajowa: magazyn@dospel.com,
+48 34 370 30 00 wew.131
+48 34 370 30 00 wew.132

Specjalista do spraw zakupów

Arkadiusz Fic: a.fic@dospel.com,
+48 691 610 677
+48 34 370 30 00 wew.201

Dział marketingu:

Małgorzata Bryndza
Grzegorz Rak
marketing@dospel.com