Dospel Professional Technologies

DOSPEL Sp. z o.o. to jeden z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji. DOSPEL Professional, będący częścią Grupy DOSPEL specjalizuje się w produkcji przemysłowych systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych.

Ponad 40-letnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska oraz najwyższa jakość oferowanych produktów czyni z DOSPEL Professional solidnego i wiarygodnego partnera.Pozycja lidera na rynku krajowym oraz eksport do ponad 50 krajów na całym świecie potwierdza wiarygodność producenta, oferującego najbardziej zaawansowany technologicznie produkt w atrakcyjnej cenie.

Okablowanie i uruchomienie central

Serwis Dospel świadczy usługi związane z okablowaniem i uruchamianiem central wentylacyjno-klimatyzacyjnych! Dzięki temu , że skorzystają Państow z usług naszego serwisanta zyskacie: -pewność, że urządzenie będzie działać jak należy ponieważ nikt nie zna tak dobrze naszych central jak nasz serwisant, -czas – nasz serwisant zrobi to nie tylko dobrze ale dzięki doświadczeniu i wprawie również szybko, -pieniądze – oferujemy pełny serwis w jednym pakiecie, dzięki czemu nie musisz zatrudniać kilku fachowców, W celu wyceny okablowania i uruchomienia urządzeń proszę pisać na poniższy adres:

a.kaminski@dospel.com

Cennik Dospel Professional

Otwórz cennik* Otwórz pełny cennik*
Podane ceny* są cenami netto *Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Katalog Dospel Professional

Otwórz katalog cz.I Otwórz katalog cz.II
Programy doboru

Programy dedykowane do doboru odpowiednich parametrów technicznych dla urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Dzięki nim istnieje możliwość określenia ogólnej specyfikacji, tj.: kubatury, krotności wymian, warunków klimatycznych, zapotrzebowania na moc cieplną i chłodniczą oraz sprawności odzysku.

Partnerzy Dospel

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Wdrażane przez niemieckiego producenta BERLUF GmbH najnowsze SYSTEMY oraz precyzja wykonania przyczyniają się do tego, że wszystkie urządzenia BERLUF są jeszcze bardziej funkcjonalne i ergonomiczne w użytkowaniu. Połączenie tych wszystkich nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z unikatowym designem budzą zachwyt wśród instalatorów i dystrybutorów w przemyśle wentylacji.

www.berluf.com

Dospel Comfort

Marka Dospel działa na polskim rynku już od 1974 roku. Bogata tradycja oraz nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań sprawiły, że z biegiem lat staliśmy się Liderem Wentylacji. Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów dopasowanych do każdego rodzaju potrzeb. Czuwamy, by jakość wykonywanych przez nas produktów była najwyższa. Naszym celem jest komfort – Twój komfort.

www.dospel-comfort.com